niedziela, 24 stycznia 2016

Drugi tydzień treningowy zrealizowany

Drug tydzień treningowy już za mną. Pierwszy dzień treningowy ( poniedziałek ) to 1,5 minuty biegu i 4 minuty marszu przez 30 minut. Początek treningu o godzinie 16:10, czyli zaraz po pracy. Warunki w tym dniu całkiem dobre: temperatura - 3 stopnie, trasa biegu droga asfaltowa.
Drugi dzień treningowy ( środa ) to zgodnie z planem 2 minuty biegu i 5 minut marszu przez 20 minut. Trening również rozpocząłem po pracy warunki podobne do tych poniedziałkowych, trasa również taka sama.
Trzeci dzień treningowy, czyli ostatni w drugim tygodniu to 2 minuty biegu 4 minuty marszu w czasie łącznym 20 minut. Tym razem trening rozpocząłem o godzinie 13:10, a realizowałem go na leśnych ścieżkach. Warunki podobne do dni poprzednich dni, a więc lekki mróz i zaśnieżone ścieżki.  Trening nie był lekki i przyjemny jak dotychczasowe na co zapewne miała wpływ czwartkowa dwugodzinna gra w piłkę nożną na hali.

W tym tygodniu dodatkowo w czwartek wypadł mi ponadprogramowy trening, czyli dwugodzinna gra w piłkę nożną na sali gimnastycznej. Początek gry o godzinie 20:00. Muszę przyznać, że była to moja pierwsza gra w piłkę od kilku ( bodajże pięciu ) lat. Nie może więc dziwić, że przez kolejny dzień powitałem bólem mięśni i stawów, a więc koniecznym było przełożenie piątkowego treningu na sobotę.


To tyle w temacie treningów, które wraz z wprowadzaniem w życie różnych porad przekazywanych przez dietoterapeutkę podczas zajęć dietetycznej grupy wsparcia przynosi systematyczne pozytywne efekty w odchudzaniu. Szczegółowe podsumowanie zamieszczę na koniec przyszłego tygodnia podsumowując miesiąc styczeń.

1 komentarz:

 1. Jeżeli masz dość:
  - marnować cały dzień na wizytę u lekarza – zamiast umawiać się na określona godzinę
  - czekać kilka (czasem kilkanaście!) miesięcy na wizytę u lekarza specjalisty – zamiast otrzymać dostęp w ciągu kilku dni
  - prosić o skierowanie na badania lekarskie, na które i tak czekasz kilka miesięcy (czasem nawet lat!)
  - dowiadywać się o chorobach gdy są one w fazie zaawansowanej - zamiast profilaktycznie się badać.
  lub
  - płacić za każdą wizytę i każde badanie od stu do kilkuset złotych


  lekarz-na-abonament.pl

  OdpowiedzUsuń